MAGLIA / KOOTUD MOOD

Maglia on kudumite bränd, mis pakub kõrge kvaliteediga stiilseid kudumeid naistele. Esimene Maglia kollektsioon jõudis kaubandusse 2012 aasta sügisel, tänaseks on Maglia kudumid müügil Eestis, Lätis, Venemaal ja Soomes.

Kollektsiooni märksõnadeks on kvaliteet, mugavus ja lai värvide valik. Maglia kudumid on valmistatud praktikas hästi testitud lõngadest ja disainitud mugavalt istuvatena erinevatele figuuritüüpidele. Lisaks kudumitele täiendab kollektsiooni valik trikotaaž toppe, mis on sobivates toonides  hooajaliste värviteemadega. Eelistame toodete disainimisel kasutada kehasõbralikke ja naturaalse koostisega lõngasid, lemmikuteks on vill, puuvill, lina ja viskoos. Maglia missiooniks on pakkuda oma klientidele taskukohast hinnataset tegemata sealjuures kompromisse kvaliteedi arvelt.

Maglia brändi tiimil on pikaajaline kogemus moekaupade tootearenduse, kaubanduse ja tootmise alal. Ettevõtte omanik ja tegevjuht Peeter Larin on varasemalt olnud tegev mitmetes balti regiooni juhtivates rõivakaubanduse ettevõtetes juhtkonna liikmena. Maglia kollektsioone disainib moekunstnik Evelin Lill, kelle looming on pärjatud maineka Kuldnõela auhinnaga.
Evelin Lill : Maglia kollektsiooni stiili võib kirjeldada  naiseliku, modernse ja kvaliteetsena. Kohandame rahvusvahelised moetrendid meie enda disainikäekirjaga, omades samal ajal selget arusaama Maglia toodete kandjatest ja nende vajadustest.

 Maglia team: Peeter Larin / ettevõtte omanik,  Evelin Lill / disainer